Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Anaplasis Έλαιο Σύσφιξης Σώματος και Στήθους
Λάδια σώματος
17 Ιανουαρίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
ΣοφιαΚου   Emerald Emerald   My Reviews (91)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γαλάζιοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Έλαιο Σύσφιξης Σώματος

Είναι ενα λάδι Σύσφιξης που είχα δει μέσω ίντερνετ τα αποτελέσματα του από αλλά κοπέλες και το προμηθεύτηκα κ εγώ. Έχω Ενθουσιαστει. Το χρησιμοποιώ καθε μέρα το βράδυ κυρίως στη περιοχη της κοιλιάς των ποδιών κ των γόφων εδώ κ 12μέρες και έχω δει να σμιλευει το σώμα μου στην περιοχή της κοιλιάς προς το παρρον είναι πιο έντονο το αποτέλεσμα. Να σημείωσω ότι έχω ξεκινήσει ταυτόχρονα διατροφή κ πίνω πιο πολύ νέρο . Νιώθω πιο λείο λαμπερό κ σφριγηλο το δέρμα μου από τότε που το χρησιμοποιώ. . Εχει ωραία υφή και απλώνεται εύκολα Απορροφάται γρήγορα χωρίς να κολλάει. Θα το συνεχίσω να το χρησιμοποιώ σίγουρα. Το μειών είναι ότι έχει έντονο άρωμα αφού έχει αιθέρια έλαια και έχει λίγο υψηλή τιμή. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Tips!
Εφαρμογή σε καθαρη επίδερμιδα μετά το μπάνιο.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up