Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Eolia Cosmetics - Body butter Ρόδι - Αλόη
Κρέμες – Body butters
16 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Sofia77   Pearl Pearl   My Reviews (13)
Ηλικιακή Ομάδα: 40-45keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Ξηρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
4.5
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.0

Beauty_Trial_Review Θα το ξαναδοκιμάσω σίγουρα

Παρέλαβα αυτο το body butter στα πλαίσια του Beauty trial που διοργάνωσε η Surlulu.Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα ξανακουσει τη συγκεκριμένη εταιρεία και το περιμενα με πολύ ενδιαφέρον.Πρώτο bonus για την εταιρεία η γύαλινη συσκευασία που τη λάτρεψα. Πολύ ωραίο άρωμα που διαρκεί ώρα αλλα λίγο δυνατό για τα δικά μου γούστα.Επίσης αρκετά πηκτό ώστε να χρειάζεται λίγη ποσότητα αλλα με λίγη δυσκολία στο άπλωμα.(το οποίο δε μας πειράζει) Αυτό που εμένα προσωπικά με ενοχλεί λιγο είναι η κολλώδης αίσθηση που κρατάει αρκετή ωρα και δεν απορροφάται σχετικά γρήγορα. Το σούπερ θετικό του όμως που με εξέπληξε είναι ότι όταν τη παρέλαβα προερχόμουν απο εντονο κάψιμο απο τον ήλιο και το σώμα μου είχε ξεραθεί τελειώς,ειδικά τα ποδια μου.Οτι κρέμα κι αν εβαζα μετά απο λίγη ώρα τα ποδια μου ξαναγίνονταν άσπρα απο τη ξηροδερμία.Μετά απο 3 μέρες χρήσης του συγκεκριμένου body butter ενυδατώθηκαν τόσο πολύ ωστε ασπριλες,ξεφλούδισμα και ξηροδερμία τέλος. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Ξηρό δερμα ειδικά μετά τη θάλασσα
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up