Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Bepanthol Γαλάκτωμα Καθαρισμού Προσώπου & Ματιών
Kαθαρισμός-ντεμακιγιάζ
13 Σεπτεμβρίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
arctron   Pearl Pearl   My Reviews (6)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
4.3
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
3.0

Ένα αξιόλογο γαλάκτωμα καθαρισμού

Είναι κατάλληλο για όλους τους τύπους επιδερμίδας. Το έχω χρησιμοποιήσει είχα ακνεϊκή, μικτή επιδερμίδα (με περιοχική ξηρότητα) και η μητέρα μου με κανονική ώριμη επιδερμίδα και φίλη μου με ξηρή. Το αποτέλεσμα ήταν κοινό. Είναι ένα γαλάκτωμα καθαρισμού χωρίς άρωμα που καθαρίζει ικανοποιητικά όλο το πρόσωπο και τα μάτια. Δεν τσούζει τόσο τα μάτια όσο και την ερεθισμένη επιδερμίδα από το κρύο. Δεν είναι απαραίτητος επιπλέον καθαρισμός με κάποιο υγρό καθαρισμού όπως κάνω συνήθως λόγω ακμής . Δεν έχει προκαλέσει ακμή. Ξεβάφει και αδιάβροχα προϊόντα μακιγιάζ (mascara, eyeliner, gel eye shadow). Σίγουρα θα το αγοράσω ξανά. Επίσης είναι ένα τέλειο προϊόν για ταξίδια. Ιδανικά το συνδυάσεις με τονωτική λοσιόν αναλόγως με το τύπο της επιδερμίδας που έχει ο καθένας.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Όλους τους τύπους επιδερμίδας
Tips!
Ιδανικό να το έχεις μαζί σου σε ταξίδι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up