Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

theoni   Pearl Pearl   My Reviews (6)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Πολύ μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
4.7
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

#Beauty_Trial_Review Εξαιρετικής ποιότητας ενυδατική κρέμα!

Ευχαριστώ πάρα πολύ το surlulu.gr, καθώς, με τη διοργάνωση των beauty trials, μου έδωσε την ευκαιρία να γνωρίσω μια αξιόλογη Ελληνική εταιρεία με organic προϊόντα. Η 24ωρη ενυδατική κρέμα με αντιρυτιδικες ιδιότητες της bioselect με εξέπληξε θετικά! Χαρίζει ενυδάτωση με βέβαιη διάρκεια και έχει ωραία υφή. Τη θεωρώ ιδανική για ξηρές επιδερμίδες. Ωστόσο, για τις λιπαρές επιδερμίδες είναι κάπως βαριά, χωρίς, όμως, να προκαλεί ή να επιδεινώνει δερματικά προβλήματα σε πρόσωπα με τάση ακμής. Επομένως, η χρήση της μετά το πλύσιμο του προσώπου το βράδυ αποτελεί μια λύση στο να επιτευχθεί η αποτελεσματική ενυδάτωση του προσώπου με μια κρέμα που υπόσχεται ταυτόχρονα αντιρυτιδική δράση. Το άρωμά της δεν μου ήταν δυσάρεστο. Σίγουρα θα αναζητήσω προϊόντα της εταιρείας που θα είναι κατάλληλα για τον δικό μου τύπο δέρματος. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
ξηρές επιδερμίδες
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up