Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

gricat   Pearl Pearl   My Reviews (22)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Πράσινοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

#Beauty_Trial_Review Η ενυδατική μου για πάντα!

Το πρώτο μου beauty review σε συνεργασία με τη surlulu και τη bioselect με έκανε αρκετά χαρούμενη για το λόγο ότι βρήκα μια πολύ καλή ενυδατική, πλούσια σε υφή με μια πολύ όμορφη μυρωδιά της δικταμέλιας και της μυρτιάς με ταξιδεύει σε μια ατμόσφαιρα φρεσκάδας! Παρόλο που περιέχει αγνό παρθένο ελαιόλαδο δεν είναι καθόλου λιπαρή, τη φοράω πρωί βράδυ και είναι τόσο καταπραϋντική όπου έχω δει και απάλυνση σημαδιών και ερεθισμών από ξηρότητα σε κάποια σημεία. Με φόβισε να πω την αλήθεια εκ πρωτης οψεως η υφή της αλλά μετά την πρώτη εφαρμογή κατάλαβα ότι πρόκειται για ένα προϊόν πραγματικά αξιόλογο!Λατρεύω το σπατουλάκι που σε βοηθάει να πάρεις την ποσότητα που θέλεις χωρίς να μολύνεις με τα χέρια σου την κρέμα. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Ξηρές και μικτές επιδερμίδες θα τη λατρέψουν!!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up