Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Uriage - Water Jelly Cream
Ενυδάτωση
02 Αυγούστου, 2019    

Δείτε το προϊόν
zafeiriakat   Pearl Pearl   My Reviews (4)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
4.8
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty Trials review

Χρησιμοποιώ την κρέμα αυτή τον τελευταίο μήνα και ήθελα να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη πριν κάνω την κριτική μου. Πρόκειται για μια πολύ ελαφριά κρέμα-τζελ ενυδάτωσης. Κατά τη γνώμη μου, δουλεύει καλύτερα σε νεότερες επιδερμίδες 20-30 ενώ για μεγαλύτερες χρειάζεται να έχει προηγηθεί ίσως και ένα σερουμ. Η τέλεια χρήση του όμως είναι όταν θες να ενυδατώσεις λιγάκι την επιδερμίδα σου πριν το μακιγιάζ, σε περιπτώσεις που δεν βάφεσαι αμέσως μετά τον πρωινό καθαρισμό-περιποίηση. Τότε λοιπόν χρησιμοποιείς τη μαγική αυτή κρεμούλα που στεγνώνει στο λεπτό, δεν αφήνει καμία λιπαρότητα και σου επιτρέπει να προχωρήσεις άμεσα στο μακιγιάζ σου. Στα συν το πολύ ωραίο άρωμα και η καλή τιμούλα. Γενικά, μου έκανε πολύ καλή εντύπωση ως προίόν και σίγουρα θα ψάξω κι άλλα προιόντα της συγκεκριμένης εταιρίας που δεν είχε τύχει να τη δοκιμάσω μέχρι σήμερα. Ευχαριστώ σουρλουλού για την ευκαιρία! 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
μινι ενυδατωση πριν το μακιγιάζ
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up