Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Cougar Beauty - Mango Facial Oil With Hyaluronic Acid
Ενυδάτωση
06 Ιουλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
efi_mpampourh   Pearl Pearl   My Reviews (6)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Μαύραkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Κοντάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty_Trial_Review Το καλύτερο προϊόν για skincare routine.

Έγινε εθισμός μου από τις πρώτες 5 μέρες που το χρησιμοποίησα. Νιώθω την επιδερμίδα μου σφριγηλή και το πρόσωπο μου να λάμπει. Ρυθμίζει σε πολύ καλό βαθμό την λιπαρότητα της έξτρα λιπαρής επιδερμίδας μου. 3 σταγόνες μετά από τον καθαρισμό που κάνω με σαπούνι και είμαι έτοιμη. Το έχω χρησιμοποιήσει και πριν κάνω το μακιγιάζ μου και επίσης είδα πως το κράτα σταθερό περισσότερη ώρα. Δε γνωρίζω βέβαια αν είναι σωστή αυτή η χρήση αλλά εγώ έμεινα πολύ ικανοποιημένη και θα το ξανακάνω καθώς τους καλοκαιρινούς μήνες λίγα προϊόντα με βοηθούν σε αυτό. Και το ακόμα μεγαλύτερο συν του, εξαφάνισε μια μικρή παναδα που είχε εμφανιστεί στο πρόσωπο μου. Και μυρίζει πολύ πολύ τέλεια! 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Κάθε τύπο επιδερμίδας!
Tips!
Εφαρμόστε 3 σταγόνες μετά την πρωινή ρουτίνα καθαρισμού, αντί της ενυδατικής σας.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up