Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Kear - Agedefying Face Balm
Αντιγήρανση
10 Ιουνίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
ElsaLou   Pearl Pearl   My Reviews (7)
Ηλικιακή Ομάδα: 35-40keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty_Trial_Review Τη λάτρεψα!

Το συγκεκριμένο προιόν έφτασε στα χέρια μου στο πλαίσιο του Beauty Trial που οργάνωσε η Surlulu! Από την πρώτη στιγμή εντυπωσιάστηκα με την τόσο προσεγμένη και πολυτελή συσκευασία που παραπέμπει σε πανάκριβα προϊόντα φτιαγμένα από φυσικά υλικά. Ο ενθουσιασμός μου όμως διατηρήθηκε και όταν ξεκίνησα να τη χρησιμοποιώ γιατί λάτρεψα την υφή του, τύπου balm. Πολύ πλούσια σύνθεση, χρειάζεσαι ελάχιστη ποσότητα για να απλώσεις στο πρόσωπό σου άρα υπολογίζω ότι θα μου κρατήσει σίγουρα 4 μήνες με χρήση κάθε βράδυ. Φίνο φυσικό άρωμα, εξαιρετική ενυδάτωση που τη νιώθεις και το επόμενο πρωί. Αν πράγματι έχει αντιγηραντικό αποτέλεσμα, πιστεύω ότι δεν θα την αλλάξω για καμία άλλη. -Για κοπέλες με λιπαρό δέρμα ωστόσο δεν νομίζω ότι είναι κατάλληλη.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Κανονικές - ξηρές επιδερμίδες
Βραδυνή χρήση
Tips!
Βάλε ελάχιστη ποσότητα.
Kάνει τέλεια δουλειά και σαν lip balm.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up