Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Kear - Agedefying Face Balm
Αντιγήρανση
10 Ιουνίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Ifigeneia   Pearl Pearl   My Reviews (14)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty_Trial_Review Εξαιρετικό προϊόν!

Το προϊόν αυτό ήρθε στα χέρια μου μέσω του Beauty Trial της Surlulu και πραγματικά νιώθω πάρα πολύ τυχερή που είχα την ευκαιρία να γνωρίσω ένα τόσο ιδιαίτερο και αποτελεσματικό προϊόν σαν και αυτό και μια τόσο αξιόλογη εταιρεία σαν την ''KEAΡ''. Είναι μια πολύ ενισχυμένη ενυδατική προσώπου τύπου κεραλοιφή που ενυδατώνει τέλεια και σε βάθος το πρόσωπο μου με ελάχιστη ποσότητα. Το χρησιμοποιώ ανελλιπώς κάθε βράδυ από τότε που το απέκτησα και έχω ήδη δει αποτελέσματα σε λεπτές γραμμές και στο πόσο ενυδατωμλενο και απαλό νιώθω πλέον το πρόσωπό μου. Λατρεύω το άρωμά του που έχει μυρωδιά εσπεριδοειδών!! Όταν (μετά από πολύ καιρό ! ) μου τελειώσει σίγουρα θα το προμηθευτώ και πάλι!! Το συστήνω σίγουρα!!!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
βραδυνή χρήση σε πρόσωπο, λαιμό και χείλη!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up