Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil
Θεραπείες μαλλιών - Λάδια
17 Φεβρουαρίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
arabatzim   Pearl Pearl   My Reviews (33)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

πολυ καλο λαδι!!

αυτη την στιγμη τελειωνω την 6η συσκευασια, βαφοντας 3 χρονια κοκκινα τα μαλλια ηταν ααρκετα ταλαιπωρημενα με ψαλιδα. στην προσπαθεια μου να αποβαλλω το κοκκινο απο τα μαλλια βαφοντας το ξανα και ξανα ειχα ως αποτελεσμα τις κατεστραμενες αρκες, παρα πολυ ξηρες σε ασχημη κατασταση. αυτο το λαδι αφηνει τα μαλλια ενυδατωμενα, προσωπικα. εχω λιπαρα μαλλια που χρειαζονται λουσιμο μερα παρα μερα. εφα ρμοζω σε ακρες μια αρκετη ποσοτητα περιπου 6 πατηματα. οχι στο τριχωτο, απο το αυτι και κατω. μπορεις να το εφαρμοσεις και σε στεγνω μαλλια, αν πχ λουζεσαι καθε 4-5 μερες λογω του οτι χανουν την λαμψη τους μετα τις 2-3 μερες βοηθαει πολυ. η τιμη του ειναι γυρω στα 10 αλλα υπαρχει πολυ συχνα σε προσφορα -40-50 % οποτε μονο δελεαστικη ειναι. εχω δοκιμασει ολα τα λαδια απο τις μαρκες του εμποριου που υπαρχουν στα σουπερμαρκετ οποτε εχω μια σφαιρικη αποψη πανω σε αυτα. σχεση ποιοτητας τιμης τελεια. αν χρειαζεσαι κι εσυ ενυδατωση και ενα Booster λαμψης στα μαλλια σου ειναι το ιδανικο.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up