Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Lorvenn - Silk Repair & Shine Elixir
Θεραπείες μαλλιών - Λάδια
10 Ιουλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Vee_   Pearl Pearl   My Reviews (13)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Μαύραkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Πολύ μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Οτι καλύτερο για τα μαλλιά!

Το μετάξι αυτό το χρησιμοποιώ λίγο παραπάνω απο ένα χρόνο. Έχω πολύ λιπαρά μαλλιά και το συγκεκριμένο προϊόν σε αντίθεση με όλα τα άλλα που έχω δοκιμάσει, δεν μου επιβαρύνει την λιπαρότητα. Ξεκίνησα να το χρησιμοποιώ όταν τα μαλλιά μου ακόμα ήταν κοντά μέχρι τους ώμους και μέσα σε ένα χρόνο τα μαλλιά μου έχουν φτάσει λίγο πιο κάτω απο τη μέση. Μυρίζει φανταστικά, αφήνει τα μαλλιά απαλά και λαμπερά και τα κάνει να μακραινουν απίστευτα γρήγορα. Δεν του κάνω καθημερινή χρήση, το βάζω μόνο όταν λούζομαι. Το συνδυάζω με το silk therapy της Biosilk το οποίο το χρησιμοποιώ μόνο στις μύτες κάτω κάτω.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
ταλαιπωρημενα μαλλια
Tips!
μετά την εφαρμογή χτενίστε καλά τα μαλλιά για να πάει παντού. δεν χρειάζεται πολύ προϊόν για να έχει αποτελέσματα
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up