Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Catrice - HD Liquid Coverage Foundation
Foundation
05 Μαΐου, 2019    

Δείτε το προϊόν
arabatzim   Pearl Pearl   My Reviews (33)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

τελειο τελειο τελειο !!!!

αρχικα οταν το πηρα λεω ενταξει πεταμενα λεφτα. μετα ομως καθως το φορεσα 2,3,4 φορες αρχισε να μ αρεσει παρα πολυ. ως λιπαρη βαζω μεικ απο και μετα απο 1-2 ωρες βλεπεις λιπαροτητα. δεν μ αρεσουν οι πουδρες οποτε αυτο το μεικ απ με βολεψε, στρωνει τελεια με πινελο και με τα χερια, ειναι ματ, κραταει ωρες, προσωπικα δνε με στεγνωνει αλλα ουτε φαινεται λιπαρο το προσωπο, κραταει ωρες αναλοιωτο και ειναι και πολυ οικονομικο. σε μια ξηρη ισως θελει απο κατω ενα ενυδατικο primer. το αλλο καλο π εχω να αναφερω ιεναι οτι στις φωτο βγαινεις τελεια, δλδ φαινεται το προωπο χαρτι και εγω γενικα εχω και σημαδια και φακιδες και μερικα σπυρακια συντροφια τις περισσοτερες μερα του μηνα. το συστηνω με ολη μου την λιπαροτητα παρεα.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up