Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Makeup Revolution X Tammi - Tropical Carnival Palette
Μάτια
04 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
gricat   Pearl Pearl   My Reviews (22)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Πράσινοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Τροπικά χρώματα!!!!

Η ολοκαίνουργια παλετα αυτή ήρθε χέρια μου ακριβώς σε μια βδομάδα από το επίσημο site της Revolution και έχω να πω τα καλυτερα!!! Αποτελείται από 11 matte και 7 shimmery σκιες όλες χρωματιστές σε πολύ έντονα χρώματα που πραγματικά θυμίζουν καρναβάλι γίαυτο θέλει μεγάλη προσοχή στα ματ αν είναι να τα χρησιμοποιήσετε σαν μεταβατικά χρώματα θέλουν πολύ απαλές κινήσεις. Τα shimmery θέλουν βρεγμένο πινέλο για φουλ απόδοση. Έχει kick back αρκετό αλλά ελάχιστο έως καθόλου fall out πάντα όμως με απαλές κινήσεις. Είναι παρά πολύ καλή και οικονομική 10-11 ευρώ (πραγματικά τσάμπα). Μπορείτε να μπείτε στο κανάλι μου Katerina’s Make Up Stories και να συντονιστείτε στο βίντεο με το μακιγιάζ αυτής της παλέτας!!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Έντονα λουκ
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up