Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Morphe The Jaclyn Hill eyeshadow palette
Μάτια
23 Ιανουαρίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Jennydanezi1   Pearl Pearl   My Reviews (5)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
4.7
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Best eyeshadow palette ?!

Hello μωρουλινια! Απορώ τόσο καιρο πως δεν σας έχω γράψει για την αγαπημενη μου παλέτα ματιών όλων των εποχών. Προφανώς μιλαω για την πρώτη συνεργασία που έκανε η Jaclyn Hill με την πολυαγαπημενη μας Morphe. Η αληθεια είναι πως την έχω στην κατοχή μου εδώ και έναν χρόνο και πιανω τον ευατο μου να επιστρέφει σε αυτην ξανά και ξανά. Είναι εκείνη η παλέτα που θα σου λύσει τα χέρια οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας. Η ποικιλία χρωμάτων που προσφέρει είναι μοναδική. Η φορμουλα των σκιών φοβερη και το blending ανεπανάληπτο. Περιέχει 35 σκιες και η τιμή της είναι γύρω στα 40-42€. Κατά τη γνωμη μου, προτιμότερο είναι να την αγοράσετε από το lookfantastic.gr γιατί το ευρωπαϊκό site της morphe χρεώνει αδικαιολόγητα 15€ μεταφορικά. Παρά ταύτα, είναι value for money. Αν θέλετε μια ποιοτική παλέτα ματιών, η οποία θα σας εξυπηρετεί ανα πάσα στιγμή, τοτε τρέξτε να την πάρετε!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Tips!
Blend , blend , blend για αψεγάδιαστο αποτέλεσμα!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up