Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Urban Decay Naked Heat Eyeshadow Palette
Μάτια
06 Δεκεμβρίου, 2018    

Δείτε το προϊόν
Jennydanezi1   Pearl Pearl   My Reviews (5)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
3.3
Γενικός Βαθμός 
 
3.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
3.0

Urban decay - Naked Heat Palette - λαϊκό δικαστήριο

Καλησπέρα σουρλουλουδάκια! Έχω πάρει φόρα και δεν σταματάω με απανωτές κριτικές. Πάμε να συζητήσουμε για την παλέτα που με δίχασε. Η Naked Heat δεν ειναι από τα προϊόντα ματιών που αγάπησα ιδιαίτερα και με ειλικρίνεια ομολογώ πως μου φάνηκε κάπως αποτυχία. Ποτέ μου δεν κατάλαβα γιατί τόσος ντόρος για τη συγκεκριμένη. Την έχω στην κατοχή μου αρκετό καιρό και ενώ τις έχω δώσει αρκετές ευκαιρίες, κάθε μα κάθε φορά καταλήγω με παρόμοιο για να μην πω με το ιδιο eye - look. Είναι μια θεματική παλέτα, η οποία θέλωντας και μη, εξαιτίας του ότι οι αποχρώσεις της είναι αρκετά όμοιες μεταξύ τους, δεν προσφέρει ιδανικό αποτέλεσμα. 50 ευρώ για μια παλέτα 12 σκιών, η οποία μπορεί να έχει καλή απόδοση και διάρκεια, αλλά η δημιουργικότητα σου με τη συγκεκριμένη πέφτει αρκετά.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Όχι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Όχι
Ιδανικό για
τα περισσότερα χρώματα ματιών
Tips!
Τα shimmers θέλουν οπωσδήποτε εφαρμογή με βρεγμένο πινέλο.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up