Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Benefit Roller Lash Mascara
Mascara
19 Μαρτίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
astero   Pearl Pearl   My Reviews (3)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
4.2
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
3.0

Όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα και μικρό καλάθι;;;;

Αυτή η mascara είναι το προϊόν για το οποίο έχω ακούσει τόσα πολλά!! Και μάλιστα από ανθρώπους που θαυμάζω πάρα πολύ σε αυτό τον κλάδο. Γενικά αν δεν δοκιμάσω κάτι μόνη μου δεν πιστεύω, για να είμαι ειλικρινής ποτέ μου δεν θα έδινε 30+ ευρώ για να αγοράσω μια μάσκαρα κάτι που θα με έκανε να χτυπούσα το κεφάλι μου στον τοίχο αν δεν έπεφτε τυχαία στα χέρια μου ένα travel size. Έχει ένα πολύ ιδιαίτερο βουρτσάκι το οποίο ανασηκώνει ακόμη και τις πιο καθοδικές βλεφαρίδες (είναι η μόνη τέλεια μάσκαρα για καθοδικές βλεφαρίδες που έχω δοκιμάσει). Την δοκίμασα ακόμη και στην μαμά μου που έχει πολύ καθοδικές βλεφαρίδες και πλέον έχει γίνει η αγαπημένη της!! Δίνει τέλειο μαύρο χρώμα και μπορείς να βάψεις εύκολα και τις πιο μικρές λεπτές βλεφαρίδες ακόμη και αυτές του κάτω βλεφάρου. Εννοείτε πως είναι φανταστική και για άτομα με μη καθοδικές βλεφαρίδες. Και η σύσταση του προϊόντος είναι πολύ καλή αλλά και πάλι πιστεύω πως το βουρτσάκι είναι αυτό που κάνει την διαφορά.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Άτομα με καθοδικά μάτια!!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up