Surlulu is loading..

The Pionears - Body Cheesecake Scrub KISS KISS

The Pionears - Body Cheesecake Scrub KISS KISS Hot

The Pionears - Body Cheesecake Scrub KISS KISS

2 Κριτικές 2048   1   0

Γενική βαθμολογία 
 
4.8
Γενικός Βαθμός 
 
5.0  (2)
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0  (2)
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.5  (2)

Θα το αγόραζες ξανά; - Ναι

Θα το πρότεινες σε ένα φίλο; - Ναι

Χαρακτηριστικά προϊόντος

Write a Review
The Pionears - Body Cheesecake Scrub KISS KISS

οι χρήστες λένε

Sugar8lemon   Pearl Pearl   My Reviews (38)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριά
Γενική βαθμολογία 
 
4.7
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.0

Α-Π-Ι-Σ-ΤΕ-Υ-Τ-Ο!!

Α-Π-Ι-Σ-ΤΕ-Υ-Τ-Ο, το έχω εδώ και μια εβδομάδα και έχω ενθουσιαστεί, καινοτόμο προϊόν λόγω της φιλοσοφίας του ως ανάποδο cheescake αλλά το θέμα είναι ότι ενώ σε κερδίζει με την εμφάνιση και τη φιλοσοφία και στην πράξη έχει κάτι να σου προσφέρει. Αφήνει εξαιρετικά απαλό το δέρμα και όχι μόνο εκείνη τη στιγμή αλλά το νιώθεις και την άλλη μερα κάτι που λίγα scrub το κάνουν. Η μυρωδιά του χαλαρώνει τις αισθήσεις και είναι φρουτώδης. Σίγουρα θέλω να δοκιμάσω και τα υπόλοιπα.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Tips!
Βάλτε το στο ψυγείο μια ώρα πριν τη χρήση, και εφαρμόστε το πριν βρέξετε το σώμα σας για πιο δροσερο και έντονο αποτέλεσμα.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
NEFELI   Pearl Pearl   My Reviews (42)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γκρίζοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Κόκκιναkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Μου αρέσει πολύ!!!

Πριν λίγες μέρες το αγόρασα και το έχω χρησιμοποιήσει ήδη 2 φορές. Είναι ένα πολύ ιδιαίτερο scrub σώματος σε μορφή ανάποδου cheesecake για απολέπιση. Ήταν η πρώτη φορά που δοκίμασα κάτι από την εταιρεία αυτή ,η οποία είναι και ελληνική και μπορώ να πω ότι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη! Κάνει πολύ καλή δουλειά πραγματικά! Επίσης μου αρέσει πολυ και η συσκευασία του. Σίγουρα θα δοκιμάσω και άλλα προϊόντα της εταιρείας αυτής.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

Δεν έχετε δικαίωμα σχολιασμού. Πρέπει πρώτα να κάνετε εγγραφή στο site

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up