Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Vichy Mineral 89 Hyaluronic Acid Face Moisturizer
Serums – οροί -θεραπείες
05 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Elpida   Pearl Pearl   My Reviews (44)
Ηλικιακή Ομάδα: 40-45keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Booster Ενυδάτωσης

Μια μοναδική σύνθεση με 89% Ιαματικο νερό της Vichy και υαλουρονικο οξύ φυσικής προέλευσης. Πρόκειται για το πρώτο booster Ενυδάτωσης της Vichy που προσφέρει τόνωση, ενυδάτωση και λάμψη και ενδείκνυται για όλους τους τύπους επιδερμίδας ακόμα και της ευαίσθητης. Από την πρώτη στιγμή που το δοκίμασα έχει γίνει το νούμερο 1 προϊόν για την καθημερινή μου περιποίηση.Είναι σε μορφή gel με λεπτορευστη υφή αλλά ταυτόχρονα με αρκετά πυκνή σύσταση οπότε μια μικρή ποσότητα αρκεί. Απλώνεται πολύ εύκολα και απορροφάται αμέσως από το δέρμα χαρίζοντας μία εξαιρετική αίσθηση δροσιάς και ενυδάτωσης χωρίς να κολλάει. Η επιδερμίδα μου πραγματικά "ξεδιψαει". Αποτελεί ιδανική βάση για μακιγιάζ.Μπορεί να φορεθεί μόνο του αλλά και κάτω από την 24ωρη κρέμα ημέρας. Κυκλοφορεί σε δύο συσκευασίες των 50ml και 30 ml και είναι πολύ οικονομικό. Είμαι ικανοποιημένη από το προϊόν και φυσικά θα το αγοράσω ξανά και ξανά. Ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει το τελευταίο διάστημα για την περιποίηση προσώπου.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Όλους τους τύπους δέρματος και ιδανική βάση μακιγιαζ
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up