Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Macrovita - Καθαριστικό Νερό Μicellar
Kαθαρισμός-ντεμακιγιάζ
25 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Elpida   Pearl Pearl   My Reviews (44)
Ηλικιακή Ομάδα: 40-45keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

#Beauty_Trial_Review Εξαιρετικό Καθαριστικό Νερό Micellar!!

Στα πλαίσια του Beauty Trial #3 είχα την ευκαιρία να δοκιμάσω το Καθαριστικό νερό Micellar με λάδι ελιάς και ιβίσκο της εταιρείας Macrovita. Πρόκειται για ένα εξαιρετικό προϊόν που αφαιρεί το μακιγιάζ, αδιάβροχο ή μη, πολύ αποτελεσματικά από το πρόσωπο, τα μάτια και τα χείλη χωρίς τρίψιμο και αφήνει την επιδερμίδα πολύ καθαρή και ενυδατωμένη χωρίς κατάλοιπα με μία αίσθηση δροσιάς και φρεσκάδας.Αξιοσημείωτο είναι μάλιστα το γεγονός ότι έχει απαλή σύνθεση που δεν ερεθίζει καθόλου τα μάτια, ακόμη και τα ευαίσθητα μιας κι εγώ ανήκω σε αυτήν την κατηγορία. Δεν περιέχει άρωμα, parabens, σιλικόνη και άλλες ερεθιστικες ουσίες. Από την πρώτη εφαρμογή έμεινα πολύ ικανοποιημένη με το αποτέλεσμα και σίγουρα θα ήθελα να δοκιμάσω κι άλλα προϊόντα της εταιρείας Macrovita με τη βοήθεια του ενημερωτικού της φυλλαδίου.Το προϊόν αυτό πραγματικά κέρδισε μια θέση τόσο στην καθημερινή μου περιποίηση όσο και στην καρδιά μου! 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Ευαίσθητα μάτια και χείλη
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up