Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Macrovita - Καθαριστικό Νερό Μicellar
Kαθαρισμός-ντεμακιγιάζ
25 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Sugar8lemon   Pearl Pearl   My Reviews (38)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριά
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

#Beauty_Trial_Review It's a miracle not a micelar

Ήμουν από τις τυχερές του 3ου #beautytrial και δοκίμασα το Μicellar νερό από Macrovita, και λέω τυχερή όχι γιατί πήρα ένα δωρεάν προϊόν αλλά γιατί γνώρισα αυτό το εξαιρετικό βιολογικό και ελληνικό προϊόν. Άργησα να γράψω την κριτική μου γιατί ήθελα να είμαι αντικειμενική και όσο και αν έψαξα δεν του βρήκα κανένα ψεγάδι! Καθαρίζει εξαιρετικά ακόμη και αδιάβροχη μάσκαρα και μάλιστα κάποια βραδιά όταν ξεβαφομουν δεν έκανα τη ρουτίνα μου δηλαδή να πλυθώ με κάποιο σαπούνι και να περάσω lotion και το πρωί η επιδερμίδα μου ήταν τόσο μα τόσο απαλή καμία σχέση με τη συνηθισμένη τραχιά αίσθηση που αφήνουν τα αντίστοιχα του νερακια καθαρισμού, δεν αφήνει λιπαρότητα και μυρίζει διακριτικά . Είναι πραγματικά τέλειο τα βάζει κάτω όλα αξίζει να το πάρετε και μετά δεν θα μπορείτε να το αποχωριστείτε! Σίγουρα θα το ξαναπάρω και θα δοκιμάσω και αλλά πράγματα από την εταιρεία!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up