Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Kolkyriaki   Ruby Ruby   My Reviews (140)
Ηλικιακή Ομάδα: 35-40keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Κόκκιναkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
4.3
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.0

#Beauty_Trial_Review Πολύ καλής ποιότητας ενυδατική κρέμα

1η trial δοκιμή μου με αντικείμενο την ενυδατική -αντιρυτιδική κρέμα της Bioselect. Σύμφωνα με την περιγραφή της αποτελείται από 89% οργανικά προϊόντα και βοηθάει στην ενίσχυση της ελαστικότητας της επιδερμίδας και στη μείωση των ρυτίδων. Καθώς απευθύνεται σε κανονικές επιδερμίδες (υπάρχει διαφορετική εκδοχή της για λιπαρές) μου ήταν λίγο βαριά για καθημερινή χρήση συνεπώς τις τελευταίες 15 μέρες την χρησιμοποιούσα σαν κρέμα νύχτας. Αν και κάπως παχύρρευστη δεν είναι υπερβολικά λιπαρή, το πρωί δεν ένιωθα το πρόσωπο μου μπουκωμένο ή θαμπό, ίσα ίσα ήταν φρέσκο και επαρκώς ενυδατωμένο. Δείγμα επίσης της καλής ποιότητας της ήταν και το γεγονός ότι δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα με σπυράκια. Η μυρωδιά της θυμίζει τσάι του βουνού και φασκόμηλο, ατονεί με την εφαρμογή και δεν είναι ενοχλητική. Πωλείται γύρω στα 20 ευρώ, λογική τιμή για φυσικό προϊόν. Θα συνεχίσω την χρήση της και σίγουρα θέλω μελλοντικά να δοκιμάσω και την εκδοχή της για λιπαρές επιδερμίδες. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Κανονικές και ξηρές επιδερμίδες
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up