Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Cougar Beauty - Mango Facial Oil With Hyaluronic Acid
Ενυδάτωση
06 Ιουλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
iwndoesmakeup   Pearl Pearl   My Reviews (12)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Πράσινοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Μαύραkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Κοντάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty_Trial_Review Η προσφατη προσθηκη στην skincare ρουτίνα μου!

Δοκιμάζω αυτό το facial oil εδω και περιπου 4 μερες, εχω να πω ότι είμαι κατενθουσιασμένη! Αρχικά μυρίζει υπέροχα, και δίνει μία λάμψη στο πρόσωπο και το αναζωογονεί! Θα μπορούσα άνετα να το χρησιμοποιήσω και ως primer oil πριν το foundation καθώς είναι λίγο takey, τουλάχιστον στην αρχή! Δίνει ένα πολύ απαλό αποτέλεσμα και θα μπορούσα να πω πως οι πόροι μου έδειξαν να ελαχιστοποιούνται αν και δεν ξέρω αν αυτή είναι η χρήση του! Το μονο του αρνητικό που δεν ειναι τόσο κακό είναι η συσκευασία. Παρόλο που πρόσφατα έμαθα πως δεν έρχεται με πιπέτα για περιβαλλοντικούς λόγους θα προτιμούσα καποια άλλη συσκευασία καθως έτσι πρεπει πρωτα να το βάλω στα χέρια μου και στην συνέχεια στο προσωπο μου. Δεν ήρθε το τέλος του κόσμου απλώς υπογραμμίζω μια προσωπική μου προτίμηση!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Ξηρές, μικτές ακόμα και λιπαρές επιδερμίδες! Ταιριάζει σε όλους.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up