Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Elpida   Pearl Pearl   My Reviews (44)
Ηλικιακή Ομάδα: 40-45keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Highend ενυδατικη για λιπαρό δέρμα!

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται συστάσεις η πασίγνωστη ενυδατική κρέμα Daywear της αγαπημένης μου Esteelauder .Πατενταρισμενη φόρμουλα που ανήκει στην κατηγορία των highend καλλυντικών και εδώ έχουμε την έκδοση για λιπαρό δέρμα. Σε μορφή gel με ανάλαφρη υφή που δίνει βαθιά ενυδάτωση και ματ αποτέλεσμα στις λιπαρές περιοχές. Έχει μεγάλη διάρκεια δράσης και αποτελεί εξαιρετική βάση μακιγιάζ. Υψηλών προδιαγραφών highend προϊόν στοχευμενης δράσης για να καλύπτει τις ιδιαίτερες ανάγκες του λιπαρου προσώπου. Θα μπορούσα να μιλάω για ώρες για την κορυφαία εταιρία παγκόσμιως(έχω κάνει πολυετή σεμινάρια) και την προτείνω με κλειστά μάτια. Ακριβή σχετικά από οικονομικής πλευράς αλλά σίγουρα αποτελεί value for money αγορά για κάθε γυναίκα που χρειάζεται εξειδίκευμενη φροντίδα στο skincare.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Λιπαρό δέρμα
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up