Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Shiseido - Sports BB Broad Spectrum Wetforce SPF50+
Bb-Cc κρέμες
23 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Sugar8lemon   Pearl Pearl   My Reviews (38)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριά
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ, ΒΡΗΚΑΜΕ BB!!

Γενικά να πω ότι αν δοκιμάσει κάποιος οτιδήποτε από τη συγκεκριμένη εταιρία, δύσκολα θα αντισταθεί στο να δοκιμάσει και τα υπόλοιπα. Είναι από τις αγαπημένες μου αν όχι η αγαπημένη μου και η συγκεκριμένη bb είναι η καλύτερη επένδυση που μπορείτε να κάνετε ειδικά αν είστε ανοιχτόχρωμες. Είναι λοιπόν μια ιδιαίτερα ανοιχτόχρωμη bb εγώ τουλάχιστον δεν έχω βρει σε άλλη εταιρία τόσο ανοιχτή απόχρωση, με αρκετή κάλυψη σε σημείο που κανείς δεν πιστεύει ότι δεν είναι foundation, ιδιαίτερα λεπτόρευστη και με υψηλό αντηλιακό δείκτη. Συνοψίζοντας με το κατάλληλο σετάρισμα να σας πω ότι διαρκεί όλη μέρα αξιοπρεπέστατα, προστατεύει στα μέγιστα και σας το βεβαιώνει αυτό μια ανοιχτόχρωμη επιδερμίδα με φακίδες που αμέσως αντιλαμβάνεται ένα κακό αντηλιακό, μπορείς να κάνεις ένα ολοκληρωμένο μακιγιάζ με αυτό χωρις να καταλάβει κάποιος ότι είναι αντηλιακό,ούτε προκαλεί λιπαρότητα όπως άλλα αντίστοιχα και το κυριότερο έχει πολύ ανοιχτή απόχρωση. Λίγο κουραστικό το review αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να μιλάω γ' αυτό το προϊόν, θα κλείσω με το ότι στις συχνότατες εκπτώσεις που έχει η εταιρία με -40% η τιμή του διαμορφώνεται στα 21 ευρώ. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up