Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Kear - Agedefying Face Balm
Αντιγήρανση
10 Ιουνίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Beautylovers   Pearl Pearl   My Reviews (8)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Πράσινοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Beauty_trial_review 100% φυσική κεραλοιφη

Τα προϊόντα kearlife είναι 100% φυσικά προϊόντα εμπνευσμένα από τις αρχαίες ελληνικές συνταγές κοσμετολογίας. Η κρέμα προσώπου για ρυτίδες και λεπτές γραμμές έχει μεταξένια υφή , περιέχει κερί μέλισσας, καλέντουλα, πρόπολη. Ανακουφίζουν και αναζωογονούν το δέρμα μειώνει την εμφάνιση ρυτίδων και λεπτών γραμμών. Τα αντιοδειωτικα υπερ-συστατικα της, το έξτρα παρθένο ελαιόλαδο, το ιπποφαές και το έλαιο κόκκινης αμπέλου, καταπολεμούν τις ελεύθερες ρίζες και προστατεύουν την επιδερμίδα από τους ρύπους. Παρασκευάζεται στην Ελλάδα και χρησιμοποιούν πλούσια σε θρεπτικά συστατικά βότανα και αιθέρια έλαια. Την χρησιμοποιώ κάθε βράδυ σε καθαρή επιδερμίδα χρειάζεται μία μικρή μόνο ποσότητα για όλο το πρόσωπο, εγώ το βάζω και κάτω από τα μάτια μου αλλά και στα χείλη μου, έχω δει διάφορα στις λεπτές γραμμές έκφρασης γύρω από το στόμα και τα μάτια. Οταν ξυπνάω το πρόσωπό μου είναι πάρα πολύ ενυδατωμένο και λαμπερό χωρίς ίχνος λιπαρότητας. Σας το προτείνω να το δοκιμάσετε.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Όλους τους τύπους δέρματος
Tips!

Αν έχεις πολύ ξηρά και αφυδατωμένα χείλη στο προτείνω να το δοκιμάσεις θα σου ενυδάτωση πολύ ωραία τα χείλη σου.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up