Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
SACHAJUAN - Ocean mist
Styling
13 Ιουνίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Annalig   Emerald Emerald   My Reviews (53)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
1.3
Γενικός Βαθμός 
 
2.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
1.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
1.0

Μαλλιά κυματιστά σα να βγήκες από τη θάλασσα ή όχι;;;

Ένα προϊόν που έφτασε στα χέρια μου από μια φίλη surlulu. Υποστηρίζει ότι χαρίζει στα μαλλιά ένα εφέ σα να βγήκες από τη θάλασσα. Στην αρχή ενθουσιαστηκα με την ιδέα ότι τα μαλλιά μου θα έχουν μια κυματιστή διάθεση χωρίς styling. Έχω ψάξει στο ίντερνετ τρόπους να το χρησιμοποιήσω αλλά δεν βρήκα κάτι συγκεκριμένο. Το δοκίμασα σε στεγνό μαλλί, σε βρεγμένο, πιασμένο μετά την εφαρμογή και κάτω. Το αποτέλεσμα δυστυχώς καθόλου ικανοποιητικό. Τίποτα καλύτερο από το να έβαζα λίγο αφρό και να προσπαθούσα να τα φορμάρω λίγο με τα χέρια. Σε ένα βίντεο το πρότειναν να το εφαρμόζεις και να κάνεις μετά ψαλίδι για μπούκλες. Στα συν η πολύ ωραία μυρωδιά του. Άκρως καλοκαιρινή αλλά μένει μόνο λίγο. Στα μείον η εξαιρετικά τσιμπημένη του τιμή, ιδίως για το αποτέλεσμα που δεν δίνει.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Όχι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Όχι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up