Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

ΣοφιαΚου   Emerald Emerald   My Reviews (91)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γαλάζιοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Τελεια Μάσκα μαλλιών από Jean Iver

Τέλειο προϊόν . Δεν το περίμενα .Το είδε η πεθερά μου κ της το δανειστηκα λόγο διακοπών . Εννοειται ότι το προμηθευτηκα κ εγώ. Με λίγη ποσότητα που έβαλα ένιωσα τα μαλλιά μου αμεσως απαλά κ ξεμπλεγμενα πριν καν τα ξεβγαλω. Μεταξενια πολύ και πολύ απαλα. Ελαμπαν από υγεία πριν καν τα στεγνώσω. Η υφή της είναι πολύ απαλή κ κρεμώδης ταυτόχρονα και μοσχοβολαει κ με λίγη ποσότητα απλώθηκε παντού κ έκανε δουλειά. Τα μαλλιά μου ήταν ενυδατωμενα απαλα κ λαμπερά κ οι μπούκλες μου σαν να ειχα πάει κομμωτήριο. Δεν μου τα λαδωσε ακόμα κ την δεύτερη μέρα ηταν σαν να φρεσκολουστηκα κ δεν χρειαστηκε να χρησιμοποιήσω κάποιο άλλο προϊόν για το φριζαρισμα. Θα δοκιμάσω κ αλλά προϊόντα από την εταιρία κ θα την πρότεινα κ σε φίλες μου εννοειται. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Βαμμένα μαλλιά
Tips!
Μικρή ποσότητα με έμφαση στις άκρες.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up