Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
OFRA - Long Lasting Liquid lipstick BRICKELL
Κραγιόν
31 Μαρτίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
ΣοφιαΚου   Emerald Emerald   My Reviews (91)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γαλάζιοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Souper Liquid lipstick από ΟFRA

Το λάτρεψα. Θέλω να πάρω κ τα υπόλοιπα χρώματα της ίδιας σειράς. Έχει εξαιρετική χρωματική απόδοση με μια μόνο εφαρμογή. Μένει σταθερό για πολύ χρόνο κ ειδικά σε εμένα που δεν μου μένει τίποτα πάνω στα χείλη μου. Δεν ξεφλουδίζει κ τα χείλη τα νιώθεις απαλά κ είναι η αισθηση σα να μην φοράς τπτ, δεν τα βαραίνει, τα ενυδατωνει κ όταν το αφαιρεις τα χείλη παραμένουν απαλα. Μυρίζει υπέροχα κ έχει πολύ βολικό σχήμα στο πινέλακι για να το εφαρμόσεις εύκολα κ να μην λερωνεσαι .Μόλις στεγνώσει αφήνει mat απόδοση που άμα θες το ενισχύεις με λίγο gloss. Εγώ το προτιμώ έτσι mat . Δεν έβαλα μολύβι στα χείλη μου για το περιγραμμα λόγο χρόνου κ ήταν τέλειο απλά έτσι κ μόνο του όποτε με βόλεψε κ το φοράω σχεδόν καθημερινά κ ας έχει κόκκινο χρωμα. Είχα ακούσει τα καλύτερα κ με επιβεβαιωσαν Το εδειξα στην αδελφή μου κ εννοειται το έχει πάρει ήδη . 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Κάθε ώρα κ περίσταση
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up