Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
MUA - Pro / Base Primer Oil With Tea Tree
Primer
27 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Annalig   Emerald Emerald   My Reviews (53)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
3.3
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
0.5

Λαδάκι για βάση πριν το foundation

Άλλο ένα προϊόν από την εταιρία MUA τ οποίο ήθελα να δοκιμάσω. Το είχα πάρει από την έκθεση ομορφιάς του Περιστερίου και από τότε το δοκιμάζω κάθε βράδυ ως θεραπεία (με ενημέρωσαν από το stand της εταιρίας ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί κι έτσι). Εξαιτίας του ελαίου από το τεϊόδεντρο είναι αποτελεσματικό σε δέρματα με τάση ακμής και ό,τι αυτό συνεπάγεται. Απορροφάται αμέσως από το δέρμα, μόνο λίγες σταγόνες αρκούν για να το απλώσεις στο πρόσωπό σου. Έχω δει διαφορά στις κοκκινίλες που είχα στο πρόσωπο και στα σημαδάκια. Σαν βάση δεν έχω τολμήσει να το χρησιμοποιήσω,καθώς είμαι του ματ αποτελέσματος στο μακιγιάζ μου. 

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Δέρματα ακνεϊκά. Κάνει και για λιπαρές επιδερμίδες καθώς δεν αφήνει κατάλοιπα το λαδάκι.
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up