Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Tarte - Rainforest of the sea Water Foundation
Foundation
01 Νοεμβρίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Kolkyriaki   Ruby Ruby   My Reviews (140)
Ηλικιακή Ομάδα: 35-40keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Κόκκιναkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
4.8
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.5

Άνετο σαν να μην το φοράς

Foundation μεσαίας κάλυψης με βάση το νερό και αντηλιακό δείκτη. Είναι σχετικά υδαρές, απλώνεται εύκολα και γίνεται ένα με το δέρμα. Έχει φυσικό τελείωμα, ούτε πολύ ματ ούτε γυαλιστερό. Το απέκτησα στα πλαίσια μιας προσφοράς της εταιρείας (πακέτο προϊόντων με 70 ευρώ) χωρίς να έχω κάποια εικόνα για την απόδοση του και έχω εντυπωσιαστεί. Παρέχει όμορφη φυσική κάλυψη χωρίς να βαραίνει, τόσο ελαφρύ σαν να μην το φοράω. Συνεργάζεται πολύ καλά με την λιπαρή επιδερμίδα μου, δεν μου δημιουργούνται γυαλάδες κάποια ώρα μετά την εφαρμογή του αν και νιώθω ότι μου κρατάει το δέρμα ενυδατωμένο όση ώρα το φοράω. Πωλείται στα 39 ευρώ στην ιστοσελίδα της εταιρείας, τιμή η οποία δεν είναι ιδιαίτερα χαμηλή όμως συχνά μπαίνει σε προσφορές. Βγαίνει σε 30 αποχρώσεις και είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up