Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Colourpop - No filter natural matte foundation
Foundation
04 Ιουνίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Kolkyriaki   Ruby Ruby   My Reviews (140)
Ηλικιακή Ομάδα: 35-40keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Κόκκιναkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
3.8
Γενικός Βαθμός 
 
4.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
3.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.0

Η τιμή του δεν κρύβεται

Λεπτόρρευστο foundation μέτριας κάλυψης με ματ τελείωμα. Ικανοποιητικό στην ευκολία εφαρμογής, αν και ματ δεν είναι ιδιαίτερα ξηρό αλλά στο δικό μου λιπαρό δέρμα νιώθω ότι δεν στεγνώνει ποτέ και ελαφρώς μεταφέρεται. Η διάρκεια του αξιοπρεπής αλλά την χάνει κάποια στιγμή την μάχη με την λιπαρότητα της επιδερμίδας, δεν είναι από αυτά που αντέχουν όλη μέρα. Για τα 10 περίπου ευρώ που κοστίζει βέβαια προσαρμόζονται ανάλογα και οι απαιτήσεις. Σχετικά με την απόχρωση (light45) είναι λίγο πιο κίτρινη από όσο χρειάζομαι ( είχα δει ότι δεν υπήρχε ακριβές ταίριασμα με τις αποχρώσεις κάποιων άλλων foundation που έχω χρησιμοποιήσει) αλλά ευτυχώς όχι κάτι που δεν διορθώνεται με λίγο bronzer. Κατάλληλο για καθημερινή χρήση, δεν θα βασιζόμουν σε αυτό για κάτι πιο απαιτητικό. Σίγουρα στην εγχώρια αγορά υπάρχουν προϊόντα αντίστοιχης αξίας και απόδοσης, δεν νομίζω πως αξίζει τον κόπο να πληρώσει κανείς μεταφορικά και τελωνείο για αυτό. Θα συνεχίσω την χρήση του αλλά μάλλον δεν θα το αγόραζα ξανά.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Όχι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Όχι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up