Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

Artemis_M   Pearl Pearl   My Reviews (16)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γαλάζιοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Πολύ μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

#Beauty_Trial_Review Εξαιρετικό foundation!!!

Ήμουν και εγώ μία από τις τυχερές του 5ου Beauty Trial της Surlulu και πραγματικά ευχαριστώ πάρα πολύ για το συγκεκριμένο αυτό προϊόν που μου στείλανε! Ήμουν εδώ και πολύ καιρό στην αναζήτηση του τέλειου foundation μετά από πολλά που έχω δοκιμάσει κατά καιρούς και νομίζω ότι επιτέλους το βρήκα! Ταίριαξε στο δέρμα μου υπέροχα από όλες τις απόψεις και πιστεύω ότι πραγματικά κάνει αυτά που υπόσχεται. Είναι υψηλής κάλυψης, έχει ματ τελείωμα, μένει στη θέση του για πάρα πολλές ώρες και περιέχει ρετινόλη και κάποια άλλα συστατικά που παρέχουν ενυδάτωση και δρουν κατά της γήρανσης και της ακμής.Επίσης, έχει SPF 30 και δεν περιέχει parabens! Τέλος, λάτρεψα την πολυτελή και πολύ βολική γυάλινη συσκευασία με dispenser! Όταν μου τελειώσει σίγουρα θα φροντίσω να το ξαναπάρω!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
όλους τους τύπους δέρματος
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up