Surlulu is loading..

Morphe The Jaclyn Hill eyeshadow palette

Morphe The Jaclyn Hill eyeshadow palette Hot

Morphe The Jaclyn Hill eyeshadow palette

3 Κριτικές 3614   1   0

Γενική βαθμολογία 
 
4.7
Γενικός Βαθμός 
 
4.7  (3)
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.7  (3)
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.8  (3)

Θα το αγόραζες ξανά; - Ναι

Θα το πρότεινες σε ένα φίλο; - Ναι

Χαρακτηριστικά προϊόντος

Write a Review
Morphe The Jaclyn Hill eyeshadow palette

οι χρήστες λένε

mimi   Pearl Pearl   My Reviews (8)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Κοντάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Υπέροχη!!!!!

Όλες οι σκιές σε αυτή την παλέτα έχουν την μέγιστη απόδοση! Καθόλου fallout! Τα glitter και οι shimer σκιές για μέγιστη απόδοση χρησιμοποιείτε βρεγμένο πινέλο!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
Jennydanezi1   Pearl Pearl   My Reviews (5)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Σταρένιαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Ίσιαkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Μακριάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
4.7
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Best eyeshadow palette ?!

Hello μωρουλινια! Απορώ τόσο καιρο πως δεν σας έχω γράψει για την αγαπημενη μου παλέτα ματιών όλων των εποχών. Προφανώς μιλαω για την πρώτη συνεργασία που έκανε η Jaclyn Hill με την πολυαγαπημενη μας Morphe. Η αληθεια είναι πως την έχω στην κατοχή μου εδώ και έναν χρόνο και πιανω τον ευατο μου να επιστρέφει σε αυτην ξανά και ξανά. Είναι εκείνη η παλέτα που θα σου λύσει τα χέρια οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας. Η ποικιλία χρωμάτων που προσφέρει είναι μοναδική. Η φορμουλα των σκιών φοβερη και το blending ανεπανάληπτο. Περιέχει 35 σκιες και η τιμή της είναι γύρω στα 40-42€. Κατά τη γνωμη μου, προτιμότερο είναι να την αγοράσετε από το lookfantastic.gr γιατί το ευρωπαϊκό site της morphe χρεώνει αδικαιολόγητα 15€ μεταφορικά. Παρά ταύτα, είναι value for money. Αν θέλετε μια ποιοτική παλέτα ματιών, η οποία θα σας εξυπηρετεί ανα πάσα στιγμή, τοτε τρέξτε να την πάρετε!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Tips!
Blend , blend , blend για αψεγάδιαστο αποτέλεσμα!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
dmak1   Pearl Pearl   My Reviews (26)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Κανονικόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
4.5
Γενικός Βαθμός 
 
4.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
4.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
4.5

Αν σκοπεύεις να έχεις μια μόνο παλέτα, πάρε αυτή.

Μου την έφεραν δώρο και έχω ενθουσιαστεί. Πολύ καλή! Πολύ μεγάλη ποικιλία χρωμάτων, 35 για την ακρίβεια, και έτσι μπορείς να δημιουργήσεις πολλά διαφορετικά looks. Πολύ καλό το pigmentation επίσης. Ίσως θα ήθελα να είναι πιο ματ τα transitional χρώματα για να μην έχω ανάγκη καμία άλλη σκιά.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
τα πάντα!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up