Surlulu is loading..

Λεπτομέρειες αξιολόγησης

 
Vichy - Ideal Soleil BB Tinted Dry Touch Face Fluid Mat SPF50
Προσώπου
19 Απριλίου, 2019    

Δείτε το προϊόν
Elpida   Pearl Pearl   My Reviews (44)
Ηλικιακή Ομάδα: 40-45keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Ξανθάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
3.5
Γενικός Βαθμός 
 
3.5
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
3.5
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
3.5

Αντιηλιακή με χρώμα

Η συγκεκριμένη έκδοση της αντηλιακής που κυκλοφόρησε η κατά τα άλλα αγαπημένη μου @vichy, με το χρώμα δεν με ικανοποίησε όσο οι άλλες αντιηλιακες της. Ενώ αρχικά απλώνεται εύκολα χωρίς να κολλάει και αφήνει ματ τελείωμα, στη συνέχεια δυστυχώς οξειδωνεται και παίρνει μια υποκιτρινη απόχρωση που δεν ταιριάζει καθόλου στο μαύρισμα μου. Επιπλέον δεν μου άντεξε σε πολύ υψηλές θερμοκρασίες παρότι είναι αδιάβροχη με αποτέλεσμα να σπάσει και να μου δημιουργήσει κενά και κηλίδες. Στενοχωρηθηκα πραγματικά γιατί φοράω χρόνια τη συγκεκριμένη εταιρεία και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τα αντηλιακά προσώπου. Ελπίζω να βελτιώσει τη σύσταση της bb γιατί εξυπηρετεί η κάλυψη με χρώμα το καλοκαίρι που δεν φοράμε βαρύ makeup.Με κάθε επιφύλαξη λοιπόν αν θέλετε να τη δοκιμάσετε.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Όχι
Ιδανικό για
Μεικτές επιδερμίδες
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up