Surlulu is loading..

La Roche Posay Effaclar Purifying Cleansing Gel Pump Hot

La Roche Posay Effaclar Purifying Cleansing Gel Pump

4 Κριτικές 1881   1   0

Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0  (4)
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0  (4)
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0  (4)

Θα το αγόραζες ξανά; - Ναι

Θα το πρότεινες σε ένα φίλο; - Ναι

Χαρακτηριστικά προϊόντος

Write a Review
La Roche Posay Effaclar Purifying Cleansing Gel Pump

οι χρήστες λένε

mimi   Pearl Pearl   My Reviews (8)
Ηλικιακή Ομάδα: 18-25keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Λιπαρόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανάkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Κοντάkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Ιδανικό για λιπαρές έως πολύ λιπαρές επιδερμίδες!

Το χρησιμοποιώ τώρα εδώ και 2 Χρόνια! Το δέρμα μου έχει ηρεμήσει πλήρως από τα σπυράκια! Το χρησιμοποιώ συνδυαστικά με τη λοσιόν της ίδιας εταιρίας την effaclar astrigente! Το μόνο αρνητικό είναι ότι μου αφυδατώνει την επιδερμίδα, οπότε χρειάζομαι μια καλή ενυδατική!

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Ιδανικό για
Λιπαρές έως πολύ λιπαρές επιδερμίδες και ευαίσθητα δέρματα!
Tips!
Να δουελετε το προϊόν στα χέρια σας για να δημιουργήσει αφρό!!
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
Elfie   Pearl Pearl   My Reviews (4)
Ηλικιακή Ομάδα: 26-30keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Καστανόkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Χοντρή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Δεν το αλλάζω!

Είναι το καλύτερο από όσα έχω δοκιμάσει και πλέον το έχω καθιερώσει. Καθαρίζει σε βάθος, έχει ωραία υφή και ευχάριστο άρωμα και αρκεί μια ελάχιστη ποσότητα για να γίνει το θαύμα. Για μένα που έχω μεικτή επιδερμίδα μου φαίνεται ιδανικό, ούτε ξηραίνει ούτε καθιστά την περιοχή πολύ λιπαρή. Η τιμή του είμαι πολύ λογική, αν σκεφτείς ότι κρατάει μήνες ακόμη και με καθημερινή χρήση πρωί και βράδυ.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
ΣοφιαΚου   Emerald Emerald   My Reviews (91)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Γαλάζιοkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Μεσαίαkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σγουράkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Κανονική
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

La Rochay Posay Καθαριστικο Τζελ

Είναι ένα αφρώδες gel καθαρισμού που καθαρίζει απαλά και σεβεται την επιδερμίδα . Απομακρύνει τους ρυπους και την περίσσεια σμήγματος και δεν ξηραίνει το δέρμα ώστε να νιωθεις ότι σε τραβάει. Ρυθμιζει την γυαλαδα δεν αφήνει μαύρα στίγματα κ μειώνει το μέγεθος των πόρων. Το δερμα το νιώθεις καθαρό και φρεσκο. Εφαρμόζετε εύκολα χάρη στην αντλία που έχει για να ελέγχεις την ποσότητα.

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Tips!
Στην αρχή βάζουμε χλιαρό νερό στο πρόσωπο πριν την χρήση του προϊόντος για να ανοίξουν οι πόροι κ να καθαρίσουν και μετά ξεβγαζουμε με κρύο για να γίνει σύσφιξη των πόρων .
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 
Ifigeneia   Pearl Pearl   My Reviews (14)
Ηλικιακή Ομάδα: 31-35keyboard_arrow_rightΧρώμα ματιών: Μελίkeyboard_arrow_rightΕπιδερμίδα: Ανοιχτόχρωμηkeyboard_arrow_rightΤύπος επιδερμίδας: Μικτόkeyboard_arrow_rightΧρώμα μαλλιών: Καστανόξανθαkeyboard_arrow_rightΤύπος μαλλιών: Σπαστάkeyboard_arrow_rightΜήκος μαλλιών: Καρέkeyboard_arrow_rightΤρίχα: Λεπτή
Γενική βαθμολογία 
 
5.0
Γενικός Βαθμός 
 
5.0
Κάνει ο,τι υπόσχεται 
 
5.0
Σχεση ποιότητας-τιμής 
 
5.0

Το αγαπημένο μου εδώ και χρόνια

 Θεωρώ ότι είναι ίσως το καλύτερο στην κατηγορία του τζελ καθαρισμού προσώπου για μεικτές επιδερμίδες με τάση για ακμή. 100% value for money, κρατάει αρκετούς μήνες με καθημερινή χρήση. Δεν έχει άρωμα, απομακρύνει τη λιπαρότητα και αφήνει την επιδερμίδα ενυδατωμένη και απαλή. Θετικό αποτελεί το γεγονός ότι δεν χρειάζεται μεγάλη ποσότητα,αρκούν δύο πατήματα και κάνει αρκετό αφρό για πλύσιμο του προσώπου.  

Επιπλέον αξιολόγηση

Θα το αγοράσεις ξανά αν σου τελειώσει?
Ναι
Θα το πρότεινες σε κάποιο φίλο?
Ναι
Σας βοήθησε αυτή η κριτική; 

Δεν έχετε δικαίωμα σχολιασμού. Πρέπει πρώτα να κάνετε εγγραφή στο site

hot tips  

συμβουλές για να
γράψεις ένα super review!

  • Σκέψου τι πληροφορίες θα ήθελες εσύ να μάθεις για το προϊόν.

  • Σύγκρινε το με άλλα προϊόντα που τυχόν έχεις δοκιμάσει.

  • Γράψε με τις αισθήσεις σου: πως ένιωσες το προϊόν στο δέρμα σου, σου άρεσε η υφή του, το χρώμα του, το άρωμά του, σου άρεσε η συσκευασία του;

  • Δώσε χρόνο: Χρησιμοποίησε το προϊόν λίγες φορές πριν γράψεις την κριτική σου. Μη βιαστείς να το κρίνεις!

  • Εστίασε στο προϊόν και όχι στη μάρκα γενικότερα ή σε άλλα προϊόντα της ίδιας μάρκας!

Και να θυμάσαι: Η κριτική σου έχει στόχο να βοηθήσει τις άλλες surluludes! Δεν γράφεις ούτε έκθεση, ούτε βιογραφικό σημείωμα, γι' αυτό διασκέδασέ το!

>> Για περισσότερα διάβασε τους κανόνες της SURLULU.

Please publish modules in offcanvas position.

keyboard_arrow_up